Operator obrabiarek

Miejsce pracy: Koło, Konin, Turek

Zakres obowiązków:
- ustawianie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (mile widziane Fanuc) oraz maszyn sterowanych ręcznie
- określanie wymagań dla oprzyrządowania i narzędzi
- monitorowanie i korygowanie procesu obróbki
- obliczanie i wprowadzanie parametrów obróbki, głębokości obróbki, prędkości, posuw, przepływu chłodziwa

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- minimum roczne doświadczenie w pracy na obrabiarkach do metalu (tokarki, szlifierki, wiertarki itp.)
- umiejętność i wiedza w ustawianiu i pracy na obrabiarkach
- umiejętność i wiedza w posługiwaniu sie precyzyjnym sprzętem pomiarowym i wykonywaniu obliczeń sprawdzających
- zdolność do działania wg ustnych i pisemnych instrukcji

Oferujemy:
- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

drukuj drukuj ofertę pracy wyślij na adres e-mail wyślij na adres e-mail
Ogłoszenie pochodzi z portalu www.i-praca.pl - Internetowy Portal Pracy     ilość wyświetleń: 8290