praca, oferty pracy
Jobselect Sp. z o.o.
Plac Wolności 32
29-100 Włoszczowa
Tel.: 041 394-10-64
Fax: 041 394-10-64
Email: jobselect@jobselect.com.pl
Data publikacji 15-10-2008 r.
Data ważności 26-10-2008 r.
Numer ogłoszenia 10/08/4616

poszukuje pracownika na stanowisko

operator wózków widłowych

Opis firmy
Jobselect Sp. z o.o. jest agencją pracy tymczasowej oraz firmą doradztwa personalnego mająca swoją siedzibę w Polsce i Norwegii.
Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków
załadunek, przewożenie towarów
Wymagania stawiane kandydatom
Kwalifikacje:
znajomość języka angielskiego lub któregoś z języków skandynawskich,
wykształcenie zawodowe techniczne/wyższe techniczne,
doświadczenie zdobyte podczas pracy na podobnym stanowisku,
gotowość do podjęcia pracy poza granicami kraju.
Oferujemy
umowa o prace
atrakcyjne stawki godzinowe
Dodatkowym atutem będzie
prawo jazdy
Forma kontaktu
CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim prosimy wysłać pod adres e-mail: jobselect@jobselect.com.pl . W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)"
Biuro Norwegia: Tel. 0047 32240450 Fax 0047 32240451
Biuro Polska: Tel./Fax 041 3941064 w godz. 11-15 kom. 507 084 501

Informacje dodatkowe
Minimalne wykształcenie: dowolne
Branża: Produkcja
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Wynagrodzenie (netto): nie podano

Lokalizacja: zagranica
Województwo: -

Miejsce pracy miasto(a) lub kraj(e): Norwegia
Prawo jazdy: -
Znajomość języka obcego: tak

drukuj drukuj ofertę pracy wyślij na adres e-mail wyślij na adres e-mail pdf
Ogłoszenie pochodzi z portalu www.i-praca.pl - Internetowy Portal Pracy     ilość wyświetleń: 1171