praca, oferty pracy
PHU POL-SZLEM sp. zo.o
ul. Sękocińska 13
05-500 Piaseczno
Tel.: (022)622-25-61
Fax: (022)72-71-549
Email: polszlem@onet.pl
Data publikacji 15-07-2008 r.
Data ważności 31-07-2008 r.
Numer ogłoszenia WO/07/08/4207

Poszukuję pracownika do "Małej Gastronomii".

poszukuje pracownika na stanowisko

Obsługa klienta, pomoc kuczarza

Opis firmy
Działalność w zakresie "Małej Gastronomii". Bar-restauracja na terenie Szpitala im. prof. Orłowskiego w Warszawie , ul. Czerniakowska 231
Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków
Obsługa klienta • obsługa sali, wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej.
Pomoc kuczarz • praca na kuchni jako pomoc.
Wymagania stawiane kandydatom
Bez szczególnych wymagań
Oferujemy
Dobre warunki pracy w nowym, dobrze wyposażonym lokalu. Miła , rodzinna atmosfera. Dogodne godziny pracy 7-15 lub 8-16 . Praca na stałę lub okresowo.
Dodatkowym atutem będzie
Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, książeczka SANPI.D-u.
Forma kontaktu
telefon, e-mail, lub osobiście.
Informacje dodatkowe
Minimalne wykształcenie: dowolne
Branża: Hotele i Restauracje
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Wynagrodzenie (netto): nie podano

Lokalizacja: Polska
Województwo: mazowieckie,

Miejsce pracy miasto(a) lub kraj(e): Warszawa
Prawo jazdy: -
Znajomość języka obcego: -

drukuj drukuj ofertę pracy wyślij na adres e-mail wyślij na adres e-mail pdf
Ogłoszenie pochodzi z portalu www.i-praca.pl - Internetowy Portal Pracy     ilość wyświetleń: 10104