praca, oferty pracy
PiA Michna sp. z.o.o.
ul. Sambora 26
83-130 Pelplin
Tel.: 0585361257
Fax: 0585361258
Email: rekrutacja.michna@wp.pl
Data publikacji 04-07-2007 r.
Data ważności 18-07-2007 r.
Numer ogłoszenia 7411/07/07/3049

PRACA W BELGII DLA RZEŻNIKÓW ,ROZBIERACZY-WYKRAWACZY
MIĘSA I DROBIU

poszukuje pracownika na stanowisko

MASARZ, RZEŻNIK

Opis firmy
W NASZEJ FIRMIE PRACUJE OK. 400 OSÓB W TYM 170 OSÓB NA TERENIE BELGII. PROPONUJEMY DOBRE ZROBKI I ZAKWATEROWANIE. WSPÓŁPRACUJEMY Z 23-MA FIRMAMI W BELGII OD PONAD ROKU.
Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków
ROZBIERACZ-WYKRAWACZ MIĘSA I DROBIU (WYKRAWANIE SZYNKI,ŁOPATKI SCHABU, BIODRÓWKI) , UBÓJ WIEPRZOWY I WOŁOWY,
ROZBIÓR I WYKRAWANIE DROBIU (SKRZYDELKO, UDKO FILETOWANIE PIERSI)
Wymagania stawiane kandydatom
CO NAJMNIEJ 3 LETNIE DOŚWIADCZENIE W TEJ DZIEDZINIE,
NIEKONIECZNE WYKSZTAUCENIE ZAWODOWE W TEJ DZIEDZINIE
AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA
Oferujemy
DOBRE ZARBKI I ZAKWATEROWANI, PŁATNY URLOP WYPOCZYNKOWY, PRACA JEDNOZMIANOWA ( NIE NOCNA) MIN. 8-9 GODZIN, W PRZYPADKU NADGODZIN-PŁATNE. PRACA PRZEZ 5 DNI W TYGODNIU (SOBOTY I NIEDZIELE WOLNE)
Dodatkowym atutem będzie
POSIADANIE WŁASNEGO SAMOCHODU , PRAWOJAZDY KAT. B
ZNAJOMOŚĆ W STPONIU KOMUNIKATYWNYM JEZ. NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO
Forma kontaktu
TEL. 0504067418 LUB (058)5361258
LUN E-MAIL rekrutacja.michna@wp. pl
Informacje dodatkowe
Minimalne wykształcenie: dowolne
Branża: Przemysł spożywczy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Wynagrodzenie (netto): 1200-1350 EURO

Lokalizacja: zagranica
Województwo: -

Miejsce pracy miasto(a) lub kraj(e): BELGIA
Prawo jazdy: tak
Znajomość języka obcego: -

drukuj drukuj ofertę pracy wyślij na adres e-mail wyślij na adres e-mail pdf
Ogłoszenie pochodzi z portalu www.i-praca.pl - Internetowy Portal Pracy     ilość wyświetleń: 4756