praca, oferty pracy
Business Solutions sp. z o.o.
Wolska 11
20-411 Lublin
Tel.: 0817450938
Fax: 0817450938
Email: info@polish-constructor.com
Data publikacji 08-02-2007 r.
Data ważności 31-03-2007 r.
Numer ogłoszenia 2149/02/07/2453
Numer referencyjny
Rekrutacja 2007/1
W związku z dynamicznym rozwojem w kraju oraz w Szwecji Business Solutions sp. z o.o. w Lublinie

poszukuje pracownika na stanowisko

ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY/INŻYNIER BUDOWY

Opis firmy
Business Solutions sp. z o.o. jest firmą remontowo-budowlaną działającą od 2005 roku. Z każdym rokiem zdobywamy doświadczenie i nieustannie budujemy swoją markę na rynku Szwedzkim oraz krajowym. W naszej pracy stawiamy na solidność, terminowość oraz skuteczną pracę zespołową. Z racji zdobycia nowych kontraktów chcielibyśmy poszerzyć Nasze grono o nowego członka zespołu kierwoniczego.
Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków
Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:
• Bezpośredni kontakt z klientem oraz doradztwo techniczne w tym prezentowanie możliwości i sprzedaż usług firmy,
• Pozyskiwane nowych Klientów,
• Przy współpracy z Kierownikiem Projektu opracowywanie technicznych, materiałowych i organizacyjnych założeń planowanych robót budowlanych i ich poszczególnych etapów, przy użyciu najbardziej efektywnej i ekonomicznej metody,
• Pozyskanie ofert na materiały budowlane niezbędne do realizacji projektu, negocjacje cen, terminów dostaw i warunków płatności itp.
• Prawidłowe skonstruowanie budżetu projektu w oparciu o projekt budynku, potrzeby Klienta i cenach materiałów budowlanych wraz z przygotowywaniem oferty dla Klienta
• We współpracy z Kierownikiem Budowy zorganizowanie budowy i kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i normami budowlanymi oraz terminami wynegocjowanymi z Inwestorem oraz przepisami prawa, w tym techniczno-budowlanymi, oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy
• Nadzór nad prawidłowym zużyciem materiałów, narzędzi i sprzętu niezbędnych do realizacji projektu we współpracy z Kierownikiem Budowy
• Nadzór nad pracownikami oraz przestrzeganiem przez pracowników zasad BHP oraz monitorowanie realizacji projektu przez pracowników w kontekście umowy z Klientem, budżetu projektu oraz wymagań odpowiednich przepisów budowlanych i bezpieczeństwa pracy.
• We współpracy z Kierownikiem Budowy nadzór nad współpracą z podwykonawcami
• We współpracy z Kierownikiem Budowy zgłaszanie inwestorowi do sprawdzenia lub odbioru wykonanych robót zgodnie z założonym harmonogramem
• Wykonywanie innych zleconych zadań
Wymagania stawiane kandydatom
• tytuł inżyniera budownictwa, mile widziane specjalizacja w technologii i organizacji budownictwa
• ukończone technikum budowlane
• umiejętność prowadzenia rozmów z klientem oraz negocjacji
• samodzielność i operatywność
• silne zorientowanie na cel
• znajomość jez. Angielskiego/Szwedzkiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
• obsługi komputera, w tym dobra znajomość programu Norma i AutoCad
• gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
• prawo jazdy kategorii B
• mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu i prowadzeniu prac dla Inwestorów indywidualnych,
Oferujemy
• możliwość realizowania ambicji zawodowych na samodzielnym stanowisku w tym odbycia praktyki,
• niezbędne narzędzia pracy tj. samochód, laptop oraz telefon służbowy,
• w przypadku wyjazdu służbowego mieszkanie służbowe
• umowę o pracę na czas próbny a następnie umowę na czas określony
• motywujący system wynagrodzenia adekwatny do wykonywanej pracy,
• szanse na rozwój zawodowy,
Forma kontaktu
Prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym na adres info@polish-constructor.com. Zastrzegamy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
Informacje dodatkowe
Minimalne wykształcenie: wyższe
Branża: Budownictwo
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Wynagrodzenie (netto): nie podano

Lokalizacja: Polska
Województwo: lubelskie,

Miejsce pracy miasto(a) lub kraj(e): Lublin/Szwecja
Prawo jazdy: tak
Znajomość języka obcego: tak

drukuj drukuj ofertę pracy wyślij na adres e-mail wyślij na adres e-mail pdf
Ogłoszenie pochodzi z portalu www.i-praca.pl - Internetowy Portal Pracy     ilość wyświetleń: 10068